Čo ponúkame

Našim zákazníkom ponúkame posedenie v príjemnom prostredí s jedinečnou atmosférou a kvalitnými službami. V našich priestoroch sa nachádza i detský kútik, v ktorom sa majú možnosť hrať vaše deti s hračkami, prípadne si môžu kresliť a my ich obrázky vystavíme.

vinaren03

Vínny lístok
Máme široký výber kvalitných vín z Vajnor a Veľkých Pavlovic. Všetke druhy vína sú s prívlastkami bobuľový výber, neskorý zber, výber z hrozna, slamové víno alebo akostné odrodové víno. Vína, ktoré ponúkame sa vyznačujú jedinečnosťou a kvalitou. Pri vínkarov tu máme aj Slamové a Ľadové víno. Pre dámy je tu chutné ružové vínko, ktoré je sladšej chuti. Príjemná obsluha vám rada poradí pri výbere vína a odporučí vám fľašu podľa vašej chuti. Ceny vína za fľašu sa pohybujú od 6 do 36€.

vinaren04
Dobré pivo
U nás si taktiež prídu na svoje aj milovníci dobrého piva. Čapujeme Kozel 12%, Radegast 10%, samozrejme myslíme aj na vodičov, pre ktorých tu je čapovaný Birell /Nealko/. Pre tých, ktorí obľubujú tmavé pivo tu máme Šariš tmavý vo fľaši.

 

Destiláty

Nahliadnite do nášho nápojového lístka a vyberte si kvalitný alkohol. Pre pánov ktorí si radi vychutnávajú whisky, máme výber zo siedmich druhov svetovo-známich whisky.

 

Teplé nápoje

Príďte sa ohriať pri teplom kvalitnom ovocnom, alebo bylinkovom čaji. Potešíme aj labužníkov kvalitnej kávy, ku ktorej si môžete vychutnať vždy čerstvý koláčik. Pripravíme vám tureckú kávu, presso kávu, piccolo kávu, latté, capuccino, viedeňsku kávu a alžírsku kávu. U nás vám pripavíme i kávu so sebou v termo poháriku do auta, či do práce.

Vínna karta
vinna-karta 015

MK club je príjemná vináreň na Skalitom. Kapacita vinárne je 40 miest, preto je vhodná i na rôzne rodinné, či firemné oslavy a akcie. Kvalitné vína, čapované pivo a rôzne druhy alkoholických a nealkoholických nápojov nájdete v našom nápojovom lístku. Okrem toho vám radi uvaríme kávu a v prípade požiadavky vám ju i zabalíme.

Nápojový lístok

strana00.jpg strana_02.jpg strana_03.jpg strana_04.jpg strana_05.jpg strana_06.jpg strana_07.jpg strana_08.jpg strana_09.jpg

Kvalitné značkové vína

Príďte ochutnať vína z vinohradníckej oblasti Malých Karpát a Moravy. Z nášho vínneho lístka si určite vyberiete.

 

Vína nesú prívlastky neskorý zber, výber z hrozna, slamové víno alebo akostné odrodové víno. Príďte, ochutnajte a spoznajte chuť a jedinečnosť vína, ktoré vám zanechá nezameniteľnú chuť na jazyku.